چارطاقی شماره دهگزارش

واکنش کاربران شبکه های اجتماعی به نمایشگاه پاییزه در فراشبند

واکنش کاربران شبکه های اجتماعی به نمایشگاه پاییزه در فراشبند

اختصاصی چارطاقی

خبرگزاری آبپا گزارشی تحت عنوان ” نمایشگاه پاییزه در فراشبند خوب یا بد؟؟؟ ” در سایت و اینستاگرام خود منتشر ساخته است که واکنش های متفاوتی میان فراشبندی ها داشته است .

در این گزارش ابتدا به مزایا و معایب نمایشگاه پاییزه پرداخته شده است . سپس با روح اله مزارعی سرپرست فرمانداری فراشبند درباره چرایی اعطای مجوز نمایشگاه مصاحبه شده است و در ادامه با مهدی محمدی سرپرست اداره صنعت ، معدن و تجارت فراشبند و طمراس محمدی رئیس اتاق اصناف شهرستان گفتگو شده است .

انتشار این گزارش در اینستاگرام آبپا با واکنش های متفاوتی مواجه شده است .

کمیل معتقد است همیشه مرغ همسایه غاز است و می نویسد « خودمون پولمون تو شهر خرج نمیکنیم و میریم کازرون یا شیراز» و کاربری به نام محمد در پاسخ کمیل می نویسد : « هیچ دلیلی نداره جنسی که فراشبند هست ی خرج اضافه کنی بری شیراز دو برابرم بگیری، اجناس بازار فراشبند اکثراً بی کیفیته ، شما هر مغازه پوشاکی بری خیلی حق انتخاب نداری، جوابگوی همه سلایق نیس، لوازم ماشین آلات هم که هرکدومش سود زیاد و مشتری بیشتر داره میارن، من همیشه بخاطر تأمین قطعات مجبورم برم کازرون یا شیراز، فقط در مورد لوازم خانگی فراشبند خوبه بقیه موارد نه»

سجاد در پاسخ به محمد می نویسد « با شما موافقم بابت عدم قدرت انتخاب اما پاسخ حقیر را حتما بخوانید ؛ هموطن گرامی که چرا کاری با بازاریان کردیم که توانایی توسعه ندارند ؟ از زبان بازاریان هم بشنو هموطن . اصناف ما شدن سوپاپ اطمینان مردم در موقع نداری کجای ایران سراغ داری با این حجم معامله کلاً قرض. حال به این اوضاع احوال اصناف مظلوم ما بدلیل نزدیکی به بازار شهرهای مرزی و قاچاق باید با آنها هم رقابت کنند . پس یک باید قرض و ارزان بدهند و دوم با بازار قاچاق هم مبارزه کنند. همشهریان ما هم که نقد خریدشان به سمت گناوه و ده شیخ و … امیدوارم فلسفه وجودی نمایشگاه که ۱ : عرضه مستقیم کالا ازتولید به مصرف رعایت شود ۲: عرضه محصولات متنوع که در بازار موجود نیست. البته اگر اصناف را که جامعه تاثیر گذار اقتصاد و شکوفایی و ایجاد اشتغال آسان قبول داشته باشیم از مجموعه دولت اعم از اداره صنعت و معدن و فرمانداری و … انتظار حمایت قاطع میرفت دراین ایام رکود.»

گزارش از محمد ذوالفقارلو

برچسب ها

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید