اخبار

نمایش “قصه ما به سر رسید” از امروز در تالاروحدت فراشبند به‌روی صحنه می‌رود

نمایش "قصه ما به سر رسید" از امروز در تالاروحدت فراشبند به‌روی صحنه می‌رود

تالار وحدت فراشبند از ۲۲ مهرماه به مدت هفت شب، میزبان نمایش مذهبی “قصه ما به سر رسید ” به کارگردانی زهرا علوی می شود .

به گزارش چارطاقی فراشبند ، این نمایش کاری از گروه تئاتر اردیبهشت فراشبند که آن را فرهاد ارشاد نوشته است و بهنام بداغی بهلولی ، حسین اکبری ، محسن رحیمی و مریم معصومی به نقش آفرینی در آن پرداخته اند.

داستان این نمایش ،اتفاقات پس از واقعه عاشورا را روایت می کند که از زبان صباح و حمدان ، دو سربازی که به محل واقعه برگشته و در جستجوی گوشواره مرواریدی هستند که در نهایت منجر به مشاجره آنها و شرح جنایت هایی که در عاشورا اتفاق افتاده است می شود .و در ادامه عروس و دامادی که از قافله جامانده اند به آنها ملحق می شوند و ادامه ماجرا و اینکه در این واقعه گروه های مختلفی از جمله جاماندگان، غافلان و ظالمان وجود داشته اند را خانم زهرا علوی طراح و کارگردان به شیوه تلفیق نمایش سایه و صحنه ای بیان می نمایند.

از دیگر عوامل این نمایش می توان به علیرضا علوی ، عباس فراشبندی فرد ، زهرا معصومی ، مهدیه پورفرجی ، فاطمه معصومی ، مریم شجاعی ، عاطفه مزارعی ، حسین حسینی ، حمیدرضا علوی ، زهرا مرادی و فاطمه کرمی اشاره کرد.

این نمایش که در ساعت ۱۹:۳۰ از روز شنبه ۲۲ مهرماه الی ۲۸ مهرماه در تالار وحدت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به روی صحنه می رود .
خاطر نشان می شود که تماشای این نمایش برای علاقه مندان رایگان می باشد

نمایش "قصه ما به سر رسید" از امروز در تالاروحدت فراشبند به‌روی صحنه می‌رود نمایش "قصه ما به سر رسید" از امروز در تالاروحدت فراشبند به‌روی صحنه می‌رود.

برچسب ها

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید