اخبارچارطاقی شماره دوازده

مشوق‌های ویژه سرمایه گذاری به صنعتگران در شهرک صنعتی فراشبند

شتاب در جذب سرمایه گذاری و توسعه صنعتی و ایجاد اشتغال با اختصاص مشوق‌های ویژه سرمایه گذاری به صنعتگران در شهرک صنعتی فراشبند

شتاب در جذب سرمایه گذاری و توسعه صنعتی و ایجاد اشتغال با اختصاص مشوق‌های ویژه سرمایه گذاری به صنعتگران در شهرک صنعتی فراشبند

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از اختصاص مشوق‌های ویژه سرمایه گذاری به صنعتگران در شهرک صنعتی فراشبند خبر داد.

به گزارش چارطاقی فراشبند به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس؛ احد فتوحی پس از بازدید از شهرک صنعتی فراشبند ،در جلسه با سرپرست فرمانداری این شهرستان گفت:اغلب زیرساخت‌ها برای استقرار واحد‌های تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی فراشبند فراهم است و به سرمایه گذاران در این شهرک، مشوق‌های ویژه داده می‌شود.

وی افزود: کاهش سهم نقدی به ۵ درصد در اقساط ۴۸ ماهه، از مهمترین مشوق‌هایی است که در اختیار سرمایه گذاران گذاشته می‌شود.

فتوحی ادامه داد: چنانچه سرمایه گذاران در این شهرک صنعتی بر اساس برنامه زمان بندی شده بتوانند واحد صنعتی خود را به بهره برداری رسانده و ایجاد اشتغال کنند، تا سقف ۸۰درصد از اسناد تعهدی آن‌ها بازگردانده خواهد شد که این موضوع نیز بستر مناسبی برای تشویق و ترغیب صنعتگران برای ایجاد تولید و اشتغال در این شهرک صنعتی فراهم خواهد کرد.

وی با بیان این که زیرساخت‌ها ی اولیه نظیر آب و خط انتقال برق و گاز برای استقرار واحد‌های صنعتی در این شهرک صنعتی ایجاد شده است افزود: متناسب بااستقرارواحد های صنعتی و جذب سرمایه گذار،سایر زیرساخت ها نیز ایجاد خواهد شد.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس همچنین بر اجرای طرح های آسفالت،روشنایی و تکمیل فضای سبز بلوار وردی این شهرک صنعتی تاکیدکرد.

فتوحی از سرمایه گذاران خواست با توجه به ظرفیت‌های موجود در شهرستان فراشبند در تولید خرما ،محصولات گلخانه ای و صیفی جات و برخی محصولات زراعی و باغی برای ایجاد و راه اندازی صنایع تبدیلی و مواد غذایی،و وضعیت مناسب زیرساختی در این شهرک صنعتی و اختصاص مشوق‌های جدید سرمایه گذاری، از این فرصت برای ایجاد واحد‌های تولیدی و اشتغال پایدار صنعتی در این شهرستان استفاده کنند.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با بیان این که شهرک صنعتی فراشبند با مساحت ۱۱۷ هکتار، ظرفیت استقرار ۳۴۰ واحد صنعتی با پیش بینی بیش از ۱۷۰۰ نفر اشتغال زایی را دارد، تصریح کرد: از تمامی ظرفیت های قانونی برای جذب و حمایت از سرمایه گذاران استفاده می کنیم.

برچسب ها

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید