سخنی با خوانندگان عزیز «چارطاقی»

سرمقاله

سخنی با خوانندگان عزیز «چارطاقی»

محمد کاظم حق شناس
محمد کاظم حق شناس *

حمد و ستایش خدای را سزاست که این توفیق را به ما داد تا بتوانیم به یاری او، دومین شماره ی ماهنامه را تقدیم شما خوانندگان گرامی کنیم.

بسیار شاد و خرسندم که چاپ و انتشار اولین شماره نشریه، موجی از شادی و امید ایجاد کرد و در کوتاهترین زمان خبر تولد این مولود در همه جا پیچید. استقبال پرشور شما مردم، مسئولین، اهل فرهنگ و ادب، گروه های فعال در فضای مجازی، سایت های خبری و … مایه ی دلگرمی و امیدواری هرچه بیشتر شد و مسئولیت ما را دوچندان نمود تا تلاش خود را بیشتر کنیم و نشریه ای پربارتر و کامل تر به دست شما برسانیم. همینجا مایلم مراتب سپاس و قدردانی خود را از کسانی که حضوری، تلفنی، با پیامک و یا در فضای مجازی ما را مورد لطف و مرحمت خویش قرار دادند، ابراز نمایم.

در اینجا لازم می دانم چند نکته را یادآور شوم:

  • ما ادعا نمی کنیم که کار ما بی عیب و نقص است ولی با صداقت می گوییم که آنچه را در توان داریم به کار می گیریم که هر شماره نسبت به شماره قبل بهتر و کامل تر باشد و البته این زمانی محقق می شود که شما خواننده ی گرامی نشریه را متعلق به خود بدانی و با نقد منصفانه ما را یاری کنی.
  • این نشریه هم مانند دیگر نشریات زمانی می تواند به کار خود ادامه دهد و به موقع چاپ و منتشر شود که بتواند روی پای خود بایستد، یعنی درآمدش جبران هزینه هایش را بکند. این امر زمانی تحقق پیدا می کند که اشخاص اعم از حقیقی یا حقوقی، ادارات، نهادها، شرکت ها، مدارس، بانک ها، آموزشگاه ها، کسبه، بازاریان همه و همه آن را متعلق به خودشان بدانند و نسبت به خرید آن به صورت تک شماره یا اشتراک اقدام کنند. البته درآمد اصلی باید بیشتر از طریق چاپ آگهی صورت گیرد. آگهی های تبلیغاتی، ثبتی، تبریک های ایام، تبریک تولدها و … . ما آماده ایم تا آگهی های شما را با حداقل قیمت چاپ و منتشر کنیم. شماره تلفن چاپ آگهی در صفحات نشریه تکرار خواهد شد.
  • از این شماره ستونی تحت عنوان: «الو…چارطاقی» باز می شود. شما بزرگواران تلفنی پیام های خود را برای ما ارسال کنید. ما پیام هایی را که در چارچوب قانون و مرام نامه ی ماهنامه ی چارطاقی باشد چاپ می کنیم. این پیام ها می تواند در نقد نشریه یا ادارات و نهاد های شهرستان و یا کشور باشد.
  • روز ۱۹ اسفند به عنوان «روز فراشبند» انتخاب شده. قرار است در آن روز با حضور مردم و مهمانان گرانقدری که از سراسر کشور دعوت شده اند، جشنی برگزار گردد.

ماهنامه ی «چارطاقی» ضمن گرامیداشت این روز فرخنده «ویژه نامه ای» همراه شماره ی اسفند ماه خود به چاپ خواهد رساند.

* مدیرمسول و صاحب امتیاز ماهنامه چارطاقی

برچسب ها
نمایش بیشتر

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + هشت =

همچنین ببینید

بستن