دانلود ماهنامه چارطاقی

دانلود شماره چهارم ماهنامه چارطاقی فراشبند

دانلود شماره چهارم ماهنامه چارطاقی فراشبند

شماره چهارم ماهنامه چارطاقی فراشبند (اردیبهشت ١٣٩۵)، با مطالبی ویژه در مورد «انتخابات ۱۳۹۶» منتشر شد.

عقلانیت یا پوپولیسم ؟ مسئله این است ! ” عنوان سرمقاله چهارمین شماره ماهنامه چارطاقی فراشبند به نویسندگی محسن حسن پور می باشد .

رأی من روحانی … به قلم علی حسانی ، گفته ها و ناگفته های مناظره به قلم امیر حق شناس ، سلام خدا به معلم که شایسته تقدیر است به قلم دکتر غلام عباس رحمانی ، در بزرگداشت سراینده سرود مهر ایران به قلم مرضیه یاریان ، کتاب کپو به قلم محمد کاظم حق شناس ، گفتگو با حامد ذوالفقاری فیلمساز فراشبندی ، “تَش و چالِه در فرهنگ فراشبندی” پژوهشی از احمد کرمی ، رفیقانم سفر کردند هرتای به اقصایی به قلم هدایت ذوالفقاری کوهی ، لطفا بوق نزنیم! به قلم علی فروغی و چند شعراز شاعران فراشبندی و خبرهای کوتاه از فراشبند سایر مطالب این شماره را تشکیل می دهند.

«چارطاقی فراشبند» اولین ماهنامه فرهنگی ، اجتماعی و سیاسی فراشبند است که به مدیرمسئولی و صاحب امتیازی «محمد کاظم حق شناس» و سردبیری «محمد ذوالفقارلو» منتشر میشود.

علاقمندان برای دریافت این نشریه میتوانند از روز دو شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه به کیوسک روزنامه فروشی و مراکز فروش لوازم التحریر و سوپرمارکت های معتبر و یا به دفتر این نشریه واقع در ابتدای خیابان سپاه ، روبروی مسجد شهید حق شناس و مراجعه کنند و یا با شماره ۰۹۲۱۵۸۳۳۰۹۴ تماس حاصل نمایند .

همچنین برای ارسال مطالب و سوژه و رزرو آگهی در این ماهنامه با شماره ۰۹۲۱۵۸۳۳۰۹۴ تماس حاصل نمایید.

برچسب ها

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید