دانلود ماهنامه چارطاقی

دانلود اولین شماره ماهنامه چارطاقی فراشبند

اولین شماره ماهنامه سیاسی اجتماعی و فرهنگی “چهارطاقی فراشبند” منتشر شد و از روز شنبه ۲۳ بهمن ماه ۹۵ قابل تهیه در کیوسک روزنامه فروشی و مراکز فروش لوازم التحریر می باشد.

پس از موافقت هیات نظارت بر مطبوعات کشور با انتشار ماهنامه « چهارطاقی فراشبند » به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی دکتر کاظم حق شناس و به سردبیری محمد ذوالفقارلو ، شماره اول این نشریه در قطع روزنامه ای در ۱۶ صفحه منتشر شد و بر روی پیشخوان کیوسک مطبوعاتی قرار گرفت.

بر اساس اعلام محمد ذوالفقارلو ؛ این ماهنامه، قرار است به انعکاس اخبار، وقایع و مطالب این شهرستان و همچنین شهرستان های همجوار بپردازد.

گفتنی است تیمی منسجم از اشخاص فرهیخته ، خرد ورز و رسانه ای ، دکتر حق شناس را در این حرکت فرهنگی ارزشمند همراهی می کنند .

« چهارطاقی فراشبند » اولین نشریه محلی شهرستان فراشبند است که با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پا به عرصه رسانه های کشور گذاشته است.

ازجمله مطالب این شماره می‌توان به گفتگو با فرماندار فراشبند، درد بی پایان بی آبی نوشته حمیدرضا حسانی ،دو قدم تا فرهنگ سازی نوشته علی فروغی ، خادمان نامدار نوشته امیر حق شناس ، نگاهی گذرا به اهمیت شهرک صنعتی فراشبند نوشته مرتضی زارع ، دردی که می بینم نوشته سروش زارعی ، فراشبند سرزمینی که دوست خواهم داشت نوشته محمود عالیشوندی ، نگاهی گذرا از زاویه ی فرهنگ و هنر نوشته دکتر خسرو قاسمیان ، دهرم از پنجره دیگر نوشته مسعود قربانی ، فرهنگ سازان فراشبند نوشته سید رزاق امیری ، از زاد بوم و شهرمان چه می دانیم ؟ نوشته محسن حسن پور ، پیشنهاد برای توسعه ی منابع انسانی در فراشبند نوشته همایون مرادی و مسایل و اخبار شهری،روستایی،درمانی اشاره کرد.

همچنین برای ارسال مطالب و سوژه و رزرو آگهی در این ماهنامه با شماره ۰۹۱۷۹۱۲۹۲۲۶ تماس حاصل نمایید.

برچسب ها

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید